Nord - Albion 3-0

volei

Kolejny mecz z jednym z pretendentów do awansu w tym sezonie.

Naszym przeciwnikiem była drużyna Nord Świerklany Ro-Jo Team. Oczywiście od samego początku emocje na parkiecie i poza nim z uwagi na znanego już w naszej lidze Krzysia S. który bębni ile tylko ma sił :) Pierwszy set dość wyrównany pozwalający myśleć iż można coś u gospodarza wyrwać, ale jednak nic mylnego, bo końcówka dla Nordów i wygrywają do 19. Drugi set to chyba dla każdego z nas był koszmarem tego sezonu. Czego by się nie dotknąć, pomyśleć czy też mieć nadzieję nie wychodziło i przegrywamy do 6. Szybka mobilizacja przed kolejnym setem i całkiem dobrze nam idzie, bo prowadzimy od początku dość zdecydowanie. Nadchodzi pewnien moment przy stanie 8-14, że maszyna Albionu staje i znowu nic nie wychodzi. Efektem tego przegrana do 19. Podsumowując mecz gospodarze dobrze wykorzystali swoje atuty i nasze błędy, a my gdyby szło grać stabilnie cały mecz mogliśmy urwać jakiś punkt lecz to tylko nasze niespełnione marzenia :P do zobaczenia na naszym parkiecie, gdzie będziemy walczyć o sprawienie niespodzianki.