Terminarz

wtorek, 28 wrzesień 2021
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team 3 : 0 Jedynka Pawłowice Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
wtorek, 5 październik 2021
20:00 Jan Olbracht Super Spike Volleyball Team 3 : 0 Leśna Perła Damons Albion Team
20:00
wtorek, 12 październik 2021
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team 3 : 2 Floorsky Pawłowice Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
piątek, 22 październik 2021
18:30 Impacto LKS Chałupki - : - Leśna Perła Damons Albion Team Chałupki
18:30 Chałupki
wtorek, 26 październik 2021
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - SMUKS Orzesze Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
piątek, 19 listopad 2021
18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - : - Leśna Perła Damons Albion Team
18:30
wtorek, 23 listopad 2021
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - 1 Joke 1 Smile TKKF Rybnik Piaski Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
wtorek, 30 listopad 2021
19:30 AKS NORD LSK Rybnik - : - Leśna Perła Damons Albion Team Rybnik
19:30 Rybnik
wtorek, 7 grudzień 2021
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - Jedynka Jankowice II Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
poniedziałek, 13 grudzień 2021
20:30 Jedynka Pawłowice - : - Leśna Perła Damons Albion Team Pawłowice, Hala Gminnego Ośrodku Sportu, ul. Sportowa 14 , Pawłowice
20:30 Pawłowice, Hala Gminnego Ośrodku Sportu, ul. Sportowa 14 , Pawłowice
wtorek, 11 styczeń 2022
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - Jan Olbracht Super Spike Volleyball Team Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
środa, 19 styczeń 2022
20:30 Floorsky Pawłowice - : - Leśna Perła Damons Albion Team Pawłowice, Hala Gminnego Ośrodku Sportu, ul. Sportowa 14 , Pawłowice
20:30 Pawłowice, Hala Gminnego Ośrodku Sportu, ul. Sportowa 14 , Pawłowice
wtorek, 25 styczeń 2022
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - Impacto LKS Chałupki Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
środa, 2 luty 2022
18:30 SMUKS Orzesze - : - Leśna Perła Damons Albion Team Szkoła Podstawowa nr3 w Orzesze - Zawada ul. Szkolna 44 , Orzesze
18:30 Szkoła Podstawowa nr3 w Orzesze - Zawada ul. Szkolna 44 , Orzesze
wtorek, 8 luty 2022
18:30 Leśna Perła Damons Albion Team - : - Dwójka Świerklany Projtrans Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
18:30 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
piątek, 4 marzec 2022
18:30 1 Joke 1 Smile TKKF Rybnik Piaski - : - Leśna Perła Damons Albion Team Rybnik
18:30 Rybnik
wtorek, 8 marzec 2022
19:00 Leśna Perła Damons Albion Team - : - AKS NORD LSK Rybnik Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
19:00 Zespół Szkół nr 5 Rybnik ul. Rymera 24a , Rybnik
piątek, 18 marzec 2022
18:15 Jedynka Jankowice II - : - Leśna Perła Damons Albion Team
18:15