Jedynka Jankowice II - Albion Team 0-3

jjalbionJedynka Jankowice II - Albion Team 0-3 (21-25,21-25,21-25)

Pierwszy set rozpoczęty przez gości trochę spięty, wynik punkt za punkt, w połowie seta zawodnik Albionu Aleksander Siorak w pięknym stylu zdobywa 3 punkty z zagrywki i od tego momentu goście odskakują, do tego parę błędów gospodarzy w ataku ustawiają pierwszy set na zwycięstwo gości.

1 Liga - pierwszy mecz

albionledzinyAlbion Team - ACE Hager KS Volley Lędziny Centrum I 2-3
(26-24,17-25,26-24,14-25,8-15)

Pierwszy mecz nowego sezonu, który dla nas był ważny w kilku aspektach. Po pierwsze od dawien dawna w końcu zawitaliśmy do pierwszej ligi. Po drugie mecz na własnej hali w dobie "koronawirusa", więc i pewne obostrzenia trzeba było zachować. No i po trzecie mocny przeciwnik, gdyż w zeszłym sezonie plasował się na pierwszym miejscu w momencie przerwania rozgrywek.
Na słupku Piotr Lazar, który zapowiadało się, że nie będzie miał wiele pracy, ale co się wydarzyło.

Albion Team - Create 3-0

albioncreateAlbion Team - Create Michel RO-JO Team Świerklany 3-0 💪
Rok kończymy na 1 miejscu 😎
Brawo chłopaki 💪

Ostatnie spotkanie roku 2019. W roli gospodarza podejmowaliśmy dobrze znaną i naszpikowaną doświadczonymi graczami Naszej ligi drużynę ze Świerklan.
Można było zakładać w ciemno iż będzie to spotkanie bardzo zawzięte.
Tak też się stało.
1 set: Goście rozpoczynają seta z kilku punktową przewagą, zdecydowanie kontrolując wydarzenia boiskowe, odrzucając Nas zagrywką i umiejętnie grając w obronie. Taki stan rzeczy utrzymywał się przez pół seta. Dalsza część to zdecydowana poprawa przyjęcia które pozwoliło Naszemu rozgrywającemu na grę pełną opcji, a co za tym idzie efektywną w ataku.

Hold My Beer - Albion Team 0-3

holdalbion1Hold My Beer - Albion Team 0-3 (8,22,20) 💪
Kolejny mecz wygrany, który pozwala nam wskoczyć na fotel lidera 😁

Spotkanie zespołów z dwóch różnych biegunów.
Pojedynek Beerów z Albionami nie wzbudził sensacji.
Goście zagrali niemal pełnym składem, podobnie z resztą sytuacja wyglądała u Nas. I podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania, jak na lidera przystało wynik został osiągnięty.
Oprócz 1 seta, który był zdecydowanie rozegrany pod Nasze dyktando, mecz był rozegrany bez dużej ilości błędów, a z całkiem niezła skutecznością szczególnie w obronie i polu serwisowym.