Jedynka Jankowice II - Albion Team 0-3

jjalbionJedynka Jankowice II - Albion Team 0-3 (21-25,21-25,21-25)

Pierwszy set rozpoczęty przez gości trochę spięty, wynik punkt za punkt, w połowie seta zawodnik Albionu Aleksander Siorak w pięknym stylu zdobywa 3 punkty z zagrywki i od tego momentu goście odskakują, do tego parę błędów gospodarzy w ataku ustawiają pierwszy set na zwycięstwo gości.

Drugi set jak najbardziej wyrównany. Gospodarze coraz bardziej dorównują gościom w ataku oraz częstują gości bardzo dobra zagrywka,lecz goście odpowiadają tym samym dokładając parę soczystych czap które ustawiają drugiego seta na korzyść Albionu.
Trzeci set to już pokaz drużyny przyjezdnych, gramy koncertowo od początku odskakując rywalom. Praktycznie w każdym elemencie drużyna z Rybnika przewyższa gospodarzy. Do tego błędy gospodarzy i brak zgrania z nowym rozgrywającym doprowadza do przegrania trzeciego seta a tym samym całego meczu 0:3. Warto wspomnieć o dobrej zmianie w trzecim secie gości atakującego oraz odbierającego czyli Karola B. i Patryka K. Którzy godnie zastąpili kolegów na swoich pozycjach.