Albion Team - OKIS Gaszowice

DSC 7404

Albion Team - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 (14,21,22)

Mecz zaczynamy z wysokiego C. Przeciwnik wygląda jakby nie wiedział co się dzieje. Nam wychodzi wszystko - kończymy praktycznie wszystko, a przede wszystkim dobrze bronimy, co przekłada się na wynik końcowy. Drugi set już nieco bardziej wyrównany. Odskakujemy powoli na kilka punktów i spokojnie dowozimy zwycięstwo do 21. Trzeci set trochę więcej błędów z naszej strony i przeciwnik pierwszy raz wychodzi na prowadzenie 5-7. Utrzymuje to do stanu 7-9, potem już wracamy do naszej gry i odskakujemy na spokojną przewagę. Końcówka seta znowu kilka błędów, ale nie ma to większego znaczenia i wygrywamy seta do 22. Mecz fajny do oka. Dobrze gramy w przyjęciu, atak na dobrym poziomie, środki chodzą jak należy. Cóż chcieć więcej 😁 Kolejna wygrana jest nasza. 💪😎💪🏐💪