ostatnie mecze w skrócie

logo ligi 100 ostatnio wiele się działo i dlatego przedstawiamy to w wielkim skrócie

Początek sezonu nie był dla nas szczęśliwy w wyniki ale możemy to wytłumaczyć brakiem zgrania. Nasza ekipa została stworzona na ten sezon z wielu nowych zawodników, a skład wyjściowy to 6 nowych zawodników. Z uwagi na to iż większość meczy gramy u siebie brakowało treningów i zgrywamy się w trakcie meczy. Z każdym meczem widać postępy i przekłada się to na wyniki naszej drużyny. Po kilku porażkach nastał czas pięciosetówek, z których jedną przegraliśmy drugą wygraliśmy. Jednakże ostatnie trzy mecze to wyśmienita gra naszych zawodników. Najpierw wygrywamy mecz wyjazdowy z Marklowicami 3-0, później wygrywamy u siebie z GAPa 3-1, a następnie z dobrze grającą w tym sezonie drużyną Beer Team 3-0. Widać na boisku , że w końcu zaczyna wszystko funkcjonować tak jak należy i są tego efekty. Oby nie był to tylko chwilowy przebłysk formy tylko dobra gra, która spowoduje iż możemy powoli myśleć o pierwszej czwórce i walce o 1 ligę. Jest to plan realny tylko wymagający pełnej koncentracji i dobrej gry do końca sezonu. Trzymajcie za nas kciuki i przychodźcie na mecze cieszyć sie z naszych zwycięstw oraz dopingować podczas meczy wprowadzając to co nosi na wyżyny czyli wyśmienita atmosfera. Bądźcie z nami na sali i tu na stronie, gdzie również możecie śledzić nasze postępy. Dziękujemy i zapraszamy na mecze.