Volley Pszów - Albion Team

tumblr muf6jxI7NU1rwtqado1 500 fill 375x375

Volley Pszów - Albion Team 0-3 (15,21,22)

Odwiedziliśmy dzisiaj jak na razie najsłabszą drużynę naszej ligi, ale nie oznaczało to, że wszystko samo się wygra. Małe problemy kadrowe ale uzbieraliśmy 7 osób i zaczynamy. Pierwszy set wchodzimy dobrze w mecz i grając swoje nie dajemy przeciwnikowi się rozkręcić wygrywając do 15. Drugi set wielkie rozluźnienie, sporo zepsutych zagrywek, ale i przeciwnik zaczyna dobrze bronić co dało mu kilku punktowe prowadzenie przez pół seta. Na szczęście końcówka należy do nas i wygrywamy seta. Trzeci set podobny do drugiego. Gospodarze się rozkręcają, skuteczne kontry i set na styku do samego końca. Końcówka jednak znowu dla nas i wygrywamy 3-0. Ważne że są 3 punkty i kolejna wygrana. Teraz przed nami zaległy mecz we wtorek 30.10 u nas z Victorią Pilchowice.