Albion Team - Top Ten ZST Rybnik 3-0

mecz1

Pierwszy mecz sezonu za nami :)

Na początek trafił nam się bardzo dobrze nam znany rywal - drużyna Top Ten :) zeszły sezonb przyspożył nam sporo emocji w starciach z tą drużyną. Przypomnijmy że spotykaliśmy się z nimi aż 5 razy, z czego wszystkie mecze u siebie przegraliśmy, a na ich parkiecie ulegliśmy tylko raz w najważniejszym meczu. Taka dramaturgia zeszłego sezonu nastawiała nas na ciężki mecz. Pierwszy gwizdek i gramy dobrą siatkówkę co daje nam na początek wynik 7-0. Pierwszy czas dla gości i grają dalej punkt za punkt. Przy stanie 15-7 w nasze szeregi wdaje się małe rozluźnienie i robi się gorąco bo na tablicy widnieje wynik 15-13. Pełna mobilizacja i seta wygrywamy do 22. Drugi i trzeci set jakby bliźniacze. Początek w miarę równo po czym systematycznie uciekamy z wynikiem wygrywając oba sety do 18. Jeśli chodzi o naszą drużynę to fatalnie skończył się mecz w drugim secie dla naszego rozgrywającego, który skręcił staw skokowy. Do boju musiał ruszyć drugi rozgrywający, który podołał zadaniu io doprowadził drużynę do wygranej. Ponadto trzeba dodać iż w drużynie cały mecz zagrali nasi nowi zawodnicy - Piotr (libero) oraz Bartek (atakujący) i zagrali świetnie, co wszystkich nas cieszy. Oczywiście pozostyali zawodnicy też nie zagrali gorzej, co przełożyło się na świetny wynik końcowy. Funkcjonowało Przyjęcie, zagrywka oraz atak. Daje to nadzieję na dobry wynik końcowy, jeśli nic się nie przydarzy. Jeszcze jedna informacja. Jak przystało na nowy sezon pierwsze MVP otrzymał najlepszy przyjmujący zewszłego sezonu Radosław Polnik. Gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia w następnych meczach a was zapraszamy do kibicowania na naszych meczach.